нагорода

Нагорода Полтавської обласної ради

23 жовтня виконуюча повноваження голови Кобеляцької районної ради Ганна Кондратьєва вручила нагороду Полтавської обласної ради «За вірність народу України» засновникам фермерського господарства «Віват-2011» Валерію Ющенку та Віктору Малюку.

До речі, на сорок першій позачерговій сесії районної ради, яка відбулася 16 жовтня, багатьом керівникам фермерських району уже була вручена відповідна нагорода.

Вітаючи нагороджених Ганна Вікторівна повідомила, що нагрудний знак започаткований Полтавською обласною радою з метою відзначення героїзму, мужності та відваги військовослужбовців і волонтерів у справі захисту територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції.

Подякувала Валерію Ющенку та Віктору Малюку за активну громадянську позицію, відданість територіальній громаді району, вагомий особистий внесок у здійснення підтримки учасників АТО та членів їх сімей.

Довідково:

Даною відзнакою нагороджують військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, бійців добровольчих батальйонів, військовослужбовців інших утворених відповідно до законів України, а також волонтерів. Відзначатимуть тих, хто безпосередньо брав участь у захисті Вітчизни і хто зробив вагомий внесок у підтримку захисників.

Нагрудний знак "За вірність народу України" має два ступені.

Вищим ступенем нагрудного знаку є І ступінь, виготовлений нагрудний знак I ступеня із золотавого металлу, І I ступеня – сріблястого. Вони мають форму кола діаметром 30 мм. На лицьовому боці знаку зображено лавровий вінок діаметром 23 мм, в середині якого на фоні кола із синьої емалі розташований золотистий тризуб.

У нижній частині нагрудного знаку є стилізований державний прапор України, що розвивається. Півколом у верхній частині нагрудного знаку розташована її назва – "За вірність народу України". На зворотному боці у верхніх двох третинах знаку розташується напис: "Я КЛЯНУСЬ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ, НЕПОХИТНО СТОЯТИ НА СТОРОЖІ ЇЇ СВОБОДИ І НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Я ПРИСЯГАЮ НІКОЛИ НЕ ЗРАДИТИ НАРОДУ УКРАЇНИ".