Міжрайонні змагання депутатів місцевих рад

Спортивні змагання продовжуються.

19 квітня в селищі міського типу Нові Санжари відбувся другий етап Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад. У змаганнях взяли участь чотири райони: Новосанжарський, Карлівський, Козельщинський та наш – Кобеляцький.

Очолив збірну команду від Кобеляцького району голова районної ради Юрій Тагадюк.

Спортивні змагання, у яких брали участь депутати місцевих рад, проходили з двох видів спорту: міні-футбол та волейбол.

Наша команда з міні-футболу отримала технічну перемогу над командою з смт. Козельщина, але поступилась спортсменам з Котельви та Нових Санжар.  

Збірна команда в волейболу (капітан Дмитро Омеляненко) зайняла перше місце, вигравши у команд з Нових Санжар та Козельщини  і отримала можливість взяти участь у фінальних змаганнях.

По закінченню змагань голова районної ради Юрій Тагадюк подякував членам команди, адже вони не шкодуючи свого часу та сил взяли участь у змаганнях, показавши своїм прикладом, що депутати місцевих рад можуть працювати не лише в сесійній залі приймаючи важливі рішення для територіальної громади, але й досягати спортивних звершень.

30 квітня у м. Полтава кобеляцькі спортсмени відстоюватимуть честь району з таких видів спорту, як волейбол, настільний теніс та шашки.