Міжнародний день захисту дітей

Літо розпочалося.

Перше червня – Всесвітній день захисту дітей. Так, це День дитинства: такого далекого і близького водночас. А що ж таке, оте таємниче і загадкове дитинство? Це – блакитне небо; це – мир і щастя; це – веселий гомін юрби, бантики, «резинки», скакалки, м’ячики, машинки… Це – все те, чого нам так не вистачає у дорослому житті.

Саме цього дня у сквері «Центральний» відбулися районні заходи  та розважальна програма присвячені відзначенню Міжнародного дня захисту дітей.

З самого ранку відбувся конкурс «Малюнка на асфальті», далі центральною вулицею міста крокувала дитяча колона, до складу якої увійшли казкові герої, діти у національних костюмах, спортивні, туристичні команди, юні танцюристи, які приїхали з усього району. Святкову колону вітали голова районної ради Юрій Тагадюк, голова районної державної адміністрації Анатолій Таранушич, заступник голови районної ради Василь Мирошнеченко.

Далі малечу вітали керівники району, голова районної державної адміністрації  Анатолій Таранушич подарував відділу освіти райдержадміністрації сертифікат на суму 50 тис.грн. для проведення літньо-оздоровчого періоду. Голова районної ради Юрій Тагадюк побажав гарно та змістовно провести літні канікули, оздоровитися, отримати приємні враження та завести нових друзів. Наголосив, що районна влада приділяє чимало уваги для розвитку підростаючого покоління, залучення дітей до занять спортом та інтелектуального розвитку юнацтва.

Заступник міського голови Олександр Письмак від міської влади нагородив малечу за кращі малюнки на асфальті.

А далі розпочався святковий концерт організований гуртківцями будинку дитячої та юнацької творчості. Також для дітей було організовано чимало ігор та розваг, одні грали в шахи та шашки, інші каталися на конях або показували свої спортивні досягнення.

Діти, загадкові і таємничі, тож давайте будемо пам’ятати, що ми допомагаємо їм ставати людьми. А тим, ким вони стануть, залежить лише від нас. Тож нехай ростуть здоровими,  будуть коханими, і найголовніше стануть справжніми людьми.