мітинг

8 травня біля Братських могил та пам’ятника Скорботної матері, що на Алеї Героїв у Кобеляках, відбувся меморіальний мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми вшановуємо пам'ять усіх тих, чиї життя були поглинуті виром найбільш кровопролитної в історії людства війни. Ми схиляємо свої голови перед мільйонами загиблих українців – тими, чиї імена були вписані до історії золотими літерами й тими, чиїх імен ми не знаємо й до тепер. Народ України приніс на вівтар Перемоги величезні жертви – кожен п’ятий житель нашої країни віддав своє життя задля свободи і незалежності рідної землі, в ім’я кращої долі своїх дітей, онуків і правнуків.

 

 

Вшанувати всіх представників поколінь, обпаленого вогнем війни – ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни та всіх тих, чиї долі було понівечено у безжальній воєнній круговерті двадцятого століття, прийшли голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, перший заступник голови районної державної адміністрації Жанна Шевцова, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Катишков, голова ради Кобеляцької районної організації ветеранів Григорій Кіян, учасники бойових дій на сході України, трудові колективи установ та організацій району, учнівська молодь та представники громадськості.

У своїх вітальних словах очільники району уклінно дякували визволителям за той неоціненний внесок, який вони зробили у спільну справу відновлення миру на території нашої держави та її повоєнної відбудови. Висловили захоплення стійкістю та мужністю героїв, які боронять цілісність нашої країни від ворога на східному кордоні. Наголосили на тому, що обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців.

 

 

 

 

 

 

 

У рамках заходу відбулось нагородження учасників бойових дій на сході України. Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та поклали гірлянди і квіти до пам’ятника Скорботної матері, Вічного вогню та могил загиблих воїнів.

Наприкінці урочистостей діти випустили в небо голубів миру, щоб кожен з присутніх, спостерігаючи за їхнім польотом, задумався, що жити в мирі – це так природно і так прекрасно.