конференція

Звітно-виборча конференція Кобеляцької районної організації ветеранів

10 листопада голова районної ради Василь Мирошнеченко взяв участь у звітно-виборчій конференції районної організації ветеранів.

Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Конференція розпочалася хвилиною мовчання в пам'ять про усіх захисників України та покладанням квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку і Скорботної матері.

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені голови первинних ветеранських організацій за активну участь у ветеранському русі, всебічний захист законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів та вагомий внесок у роботу по патріотичному вихованню молодого покоління. Подяками районної ради ветеранів було нагороджено керівників установ та структурних підрозділів райдержадміністрації за багаторічну плідну співпрацю з радою ветеранів та вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту ветеранів.

Вітаючи учасників конференції, делегатів первинних організацій, активістів ветеранського руху, пенсіонерів Василь Мирошнеченко відзначив роботу районної організації ветеранів у справі захисту прав та інтересів учасників бойових дій, інвалідів війни, ветеранів війни та праці, літніх людей.

Згідно з порядком денним учасники конференції заслухали звіт голови районної ради ветеранів Григорія Кіяна, звіт ревізійної комісії, обрали раду районної організації та ревізійну комісію на наступні чотири роки.

Головою ради районної організації ветеранів вкотре обрано Кіяна Григорія Олексійовича. Також обрано делегатів на сьому конференцію Полтавської обласної організації ветеранів України.