Комісія з охорони здоров"я

Депутати обговорили питання соціального захисту населення та охорони здоров’я

12 квітня 2017 року відбулося засідання постійної комісії Кобеляцької районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, яке провів голова комісії Дмитро Омеляненко. 

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, члени постійної комісії Володимир Деменко, Олексій Біліченко, Володимир Щербина, депутат районної ради Володимир Дрига, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, лікувальних закладів району, представники засобів масової інформації та громадських організацій. 

Відповідно до порядку денного депутати взяли до відома звіти голови районної державної адміністрації Таміли Шевченко про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2016 рік та головного лікаря комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любов Коломієць про діяльність закладу за 2016 рік та перший квартал 2017 року.

Комісія розглянула і підтримала проект районної комплексної програми фінансової підтримки громадських організацій ветеранів, «дітей війни», громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017 – 2020 роки та погодила представників до Ради Південного госпітального округу Полтавської області. До її складу одноголосно підтримано кандидатури голови профільної постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Дмитра Омеляненка та головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні Володимира Казирода.