Кобеляцькі бібіліотекарі приймали привітання

Кобеляцькі бібліотекарі приймали привітання

30 вересня у читальному залі Кобеляцької районної бібліотеки відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Працівників бібліотечної системи привітали заступник голови районної ради Ганна Кабак, перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Мудрак, директор Кобеляцької районної бібліотеки Галина Мосієнко.

Вітаючи тих, хто за покликом серця обрав для себе вкрай важливу для суспільства професію, від чиєї праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, заступник голови районної ради Ганна Кабак подякувала бібліотекарям за сумлінну працю і відданість обраній справі. 

– Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань. Сьогодні бібліотека – справжній храм духовності, яка об’єднує громаду, надає людям можливість розвиватися,  єднає на добрі справи. Побажала всім присутнім міцного здоров'я, родинного затишку, сімейного благополуччя, віри, надії, любові у виконанні благородної місії на користь рідного краю.

На сьогоднішній день у Кобеляцькому районі функціонує 45 публічних бібліотек. В них працює 62 бібліотекаря, які обслуговують близько 30 тисяч читачів.

Кращих бібліотечних працівників за високий професіоналізм, розмаїтість форм бібліотечної роботи спрямованих на духовне і національне відродження українського народу, творчий підхід по залученню читачів до бібліотеки та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек було нагороджено Грамотами Кобеляцької районної ради та Кобеляцької районної державної адміністрації.