Графік відключень електроенергії

Детальний графік аварійних відключень

 Подача електроенергії за графіками аварійних відключень припиняється переважно з 8:00 до 24:00. Саме у цей проміжок часу має місце найбільш гострий дефіцит  електричної потужності в енергосистемі.

Зрозуміло, що найбільше проблем виникає через те, що мешканці області не знають, коли і як надовго вимкнуть електропостачання. ПАТ «Полтаваобленерго» у цих питаннях іде назустріч споживачам.

З метою упорядкування відключень за часом наразі розроблено та оприлюднено детальний графік відключень з розбивкою на години та населені пункти. Даний графік являє собою перелік міст, районів, населених пунктів та об’єктів господарювання Полтавської області із зазначенням часових проміжків, у які, у разі застосування графіку аварійних відключень, вони (населені пункти та об’єкти) будуть знеструмлені. Слід зазначити, що диспетчер «Полтаваобленерго» до останньої миті не володіє інформацією, коли, у якому обсязі та на який час буде застосовано графік. Тому оперативно, по факту, якщо команда на введення графіку від диспетчера Північної Енергосистеми прозвучить, скажімо, не о 8:00, а о 7:30 або о 8:45, то, відповідно, увесь часовий діапазон буде зміщено або на 30 хвилин раніше, або ж на 45 хвилин пізніше. Також, якщо графік буде застосований не у повному обсязі – можливі відхилення від нього у бік неповного його (графіку) використання. Окремо слід зазначити випадки, коли проводяться планові чи аварійні роботи в електромережах, які живлять об’єкти та населені пункти, що підпадають під цей графік, і, відповідно мають місце знеструмлення об’єктів не у час і не на тривалість, вказані у графіку. У таких випадках слід керуватися інформацією, що оприлюднюється на нашому сайті у рубриці «Актуально» – колонки «Планові відключення» та «Аварійні відключення».

Зверніть увагу, що нижчеприведені графіки аварійних відключень можуть бути скориговані протягом дня. 

Кобеляцький район

Години відключення 09:00-11:00, 13:00-15:00, 17-00-19:00, 21:00-23:00

смт.Білики – Цукровий завод, (окремо-13:00-16:00, 18:00-21:00, 22:00-24:00).

смт.Білики – Молококонцервний завод.

с.Бутенки – КХП, побутові споживачі.

с.Світлогірське, с. Кишеньки, с. Брачківка, с. Просяниківка.

м.Кобеляки – Комбікормовий завод.

смт. Білики, с. Жуки, с. Куст-кущі, с. Фрунзи, с. Рубани.

с.Колісники, с.Мотрино, с.Криничне, с.Новоселівка, с.Поводи, с.Прощаруди, с.Порубаі, с.Дабинівка, с.Олександрівка, с.Комендантівка, с.Пилипенки, с.Озера, с.Морози – ТОВ “Агро-Імпульс”, ТОВ “Фенікс”, ТОВ АФ “Добробут”.

с.Красне, с.Лисенки, с. Соснівка, с. Грицаївка, с. Гайове – Молокоприймальний пункт.

Години відключення 07:00-09:00, 11:00-13-00, 15:00-17:00, 19:00-21:00, 23:00-1:00.

с.Марківка, с.Трояни, с.Комунар, с.Чумаки, с.Зелене ,с.Богдани,с.Котовське, с.Др.Гребля, с.Шапки –

МТФ ПАФ “Мир”, МТФ СТОВ “Україна”, СФГ “Анкор”, ТОВ АФ “Добробут”, СФГ “Відродження” (крім 19:00-20:00)

с.Свічкареве, с.Марківка частково (район церкви).

с.Іванівка, с.Чорбівка, с.Прогрес, с.Ч.Квіти, с.Чапаєве, с.Червоне, с.Калініно, с.Комарівка – ТОВ “Агро-Іпульс”, ТОВ “Астеліт”, ТОВ “АРС”.

с.Самарщина, с.Лісне, с.Леваневське, с.Павлівка, с.Сухинівка – МТФ ПСП “Колос”, пост ДАІ (крім 19:00-21:00).

с.Дашківка, с.Григорівка, с.Твердохліби, с.Сінне, с.Бринзи, с.Литвини, с.Проскури,с .Жовтневе,  с.Шевченки. с.Мартинівка, с.Бродщина, с.Миколаївка, с.Вільховатка, с.Л.Сокілка, с.Ревущено, с.Миколаївка.

с.Василівка, с.Геймарівка с.Деменки – (МТФ ТОВ АФ «Добробут» (крім 19:00-20:00).

с.Шенгури, с.Вібли, с.Коваленківка, с.Кірове, с.Сухе, с.П.Сокілка, с.Лучки – (ТОВ Агрофірма “Лан”).

с. Бутенки, с. Бережнівка, с. Свердловське,с.Колодяжне.

м. Кобеляки (вул. Франко, вул.Гоголя, вул.П.Усенка, пр.Шевченка, пр.Діденка),

с.Підгора (район с/р), с. Еднання, с.Гарбузівка, Перегонівка, сільськогосподарські виробники, побутові споживачі.

с.Ганжівка, с.Мідянівка, с.Золотарівка, с.Колісниківка, сільськогосподарські виробники, побутові споживачі.

м. Кобеляки (мікрорайони Гатище, Покрівка, Пятивугли), РДА, міська рада, прокуратура, водоканал, міліція, ВАТ «Світ», Аграрний ліцей, побутові споживачі, с.Підгора – район комбікормового заводу (в разі нагальної потреби).