Готуємось до літніх канукул

Конкурс на відбір учасників 2015 року розпочнеться 1 квітня.

Чи не кожен школяр мріє про насичене та незабутнє літо, а зі «Школою Успіху» канікули можна провести не тільки активно, а й корисно!

«Школа Успіху» – це унікальний безкоштовний літній освітній проект для дітей 13-15 років, який проводиться Фондом Кличко з 2011 року. Проект об’єднує юних лідерів не тільки з України, а й з найрізноманітніших куточків світу.

Учасники «Школи Успіху» – це юні, енергійні лідери, які протягом двох тижнів навчатимуться у 10 різних творчих і спеціальних напрямах, проходитимуть тренінги, розвиватимуть та втілюватимуть власні ідеї, наполегливо працюватимуть з фахівцями, відвідуватимуть майстер-класи відомих людей, вивчатимуть іноземні мови, займатимуться спортом, а також, діти знайдуть нових друзів та однодумців.

Відвідати «Школу Успіху» – це можливість не тільки розширити сприйняття себе та навколишнього світу, розвинути творчі навички, а й стати частиною великої і дружньої команди Фонду Кличко.

Учасник проекту – це майбутній лідер та успішна особистість, яка вміє ефективно застосовувати свої знання і навички, чітко бачить мету та не боїться жодних перешкод на своєму шляху.

Долучитися до «Школи Успіху» легко та просто, для цього потрібно лише заповнити анкету та пройти особисту співбесіду на сайті: my.klitschkofoundation.org.