Герої не вмирають

Він віддав життя за Україну

02 вересня у Кобеляцькому районному Центрі культури та дозвілля відбулася церемонія передачі батькам Юрія Ситяєва ордена "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Участь у заході взяли: голова обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук, голова районної державної адміністрації Іван Терновий, голова районної ради Василь Мирошнеченко, начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій, представники обласного військомату та військомату міста Полтави, учнівська молодь і громадськість міста.

Державну нагороду вручив голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук матері воїна, Тетяні Петрівні та подякував батькам за сина, які виховали  справжнього героя, гідного громадянина своєї країни, який віддав своє життя за державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Отримуючи нагороду, зі сльозами на очах Тетяна Петрівна сказала: "Хай всі сини живими повернуться додому". Тільки це може бути найкращою нагородою для рідних.

Також до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Іван Терновий та голова районної ради Василь Мирошнеченко, які у своїх виступах наголосили, що ми у неоплатному боргу перед батьками та рідними тих, хто поклав на олтар свободи найцінніше – життя. І ми постійно повинні пам’ятати – герої не вмирають.

По закінченню заходу присутні вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання та заспівали Гімн України.