Герої не вмирають!

15 травня жителі міста Кобеляки провели в останню путь учасника антитерористичної операції на Сході України Віталія Салогуба.

Центральною вулицею міста пройшла похоронна церемонія. Під час якої постійно лунали вигуки «Герою Віталію – Слава», «Слава Україні – Героям Слава!» та «Герої не вмирають». 

Слова співчуття родичам загиблого висловили голова районної ради Василь Мирошнеченко, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та міський голова Олександр Ісип. 

Всі, хто прийшов попрощатися з Віталієм, не стримували емоцій, плакали і жінки, і чоловіки.

Дуже прикро, що гинуть наші юні хлопці, а їх кількість постійно збільшується.

Співчуваємо рідним і близьким Віталія Салогуба. Вічна пам’ять Герою.

Довідково: Віталій Андрійович Салогуб народився 24 липня 1982 року, житель міста Кобеляки. Був мобілізований у квітні 2014 року до військової частини А1302 в смт. Черкаське Дніпропетровської області. Після проходження військової навчальної підготовки був переведений на службу в зону АТО, де служив стрільцем у складі військового батальйону, що дислокувався в с.Піски, поблизу Донецька. Під час проходження військової служби Віталій почав тяжко хворіти, з листопада 2014 року постійно лікувався. Демобілізований в кінці березня 2015 року. 

Останнім часом перебував на стаціонарному лікуванні у Кобеляцькій центральній районній лікарні. Помер від тромбозу легеневої артерії. Без годувальника залишилися дружина і двоє малолітніх дітей.