Фінал Кубку «Відкриття сезону» з футболу пам’яті Михайла Гордійка

30 квітня відбулися фінальні змагання Кубку «Відкриття сезону» з футболу пам’яті Михайла Гордійка.

В них прийняли участь 22 команди, які 15 квітня в зональних змаганнях виборювали право на участь у фіналі. Шість переможців зон були розділені на дві групи. В селі Іванівка зустрічалися команди «Червоні Квіти», «Іванівка», «Водник» (с. Вільховатка), а в селі Павлівка – «Павлівка», «Дрижина» (с. Дрижина Гребля) та «Озера».

В матчі за ІІІ місце боролися команди, які зайняли другі місця в групах – «Озера» та «Іванівка». З рахунком 1:0 перемогли іванівські футболісти та посіли третє місце в турнірі.

У фіналі грали переможці груп – команди «Дрижина» та «Водник». В запеклій боротьбі перемогли футболісти з Дрижиної Греблі та стали володарями Кубка, а вільховатські гравці отримали грамоту за друге місце в змаганнях.

Нагороди футболістам вручили заступник голови районної ради Оксана Гордійко та голова районної організації ВФСТ «Колос» Віталій Детюк.