Досягнення у спорті

В рамках святкування 20 річниці Незалежності України в західній столиці нашої держави у Львові проходив перший всеукраїнський турнір з армспорту під назвою – Кубок Лева, який зібрав сильніших з найсильніших рукоборців України, Білорусії, Польщі.

Першим цей турнір можна назвати ще й за високий рівень організації проведення, якщо можна так сказати, «стрибок у майбутнє», від звичайних спортивних залів з прапорцями до шикарної зали з великою кількістю ліхтарів, живим звуком рок-музики, всеукраїнськими телеканалами та й кількість учасників, які прибули вибороти солідний призовий фонд. Боротьба проводилася по вагових категоріях професіоналів і лише на праву руку. Полтавську область у Львові представляли 6 рукоборців з яких 3 кобелячанина, а це Олег Дудко, який боровся у ваговій до 63 кг і у надважкій боротьбі посів 4 місце. А за чемпіонство в цій ваговій боролися багаторазовий чемпіон України, львів’янин Ігор Іваницький та досить сильний гість змагань 6 разовий чемпіон Білорусії, але перемогу здобув Ігор. До речі потрібно сказати, що призовий фонд розподілявся по 5 місце, тому Олег Дудко був нагороджений не лише грамотою змагань. Медалі ж Полтавській області у надважкій боротьбі принесла Левченко Марина, яка виборола третє місце, поступившись лише шестиразовій чемпіонці світу з Харкова Ілюшиній Вікторії та чинній призерці України, майстру спорту зі Львова Гринчишин Лесі. Потрібно сказати, що серед жінок була одна абсолютна вагова категорія до 55кг. Ще одну медаль виборов Письмак Артем, який у ваговій до 86 кг теж зміг потрапити до призової трійки.

Потрібно сказати, що 16-18 вересня в м. Полтава на співочому полі, що знаходиться в парку «Перемога» теж буде проходити турнір з армспорту «Полтавська осінь» до якої готуються всі кобеляцькі рукоборці, тож всі бажаючі запрошуються підтримати наших земляків.