Досягнення кобеляцької молоді

 УРОЧИСТА ЗУСТРІЧ КОБЕЛЯЦЬКИХ АРМРЕСЛЕРІВ З ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Традиційним дійством у районі стало випровадження  кобеляцьких спортсменів на Чемпіонати та їх  зустріч. На сьогодні велика увага приділяється  фізичному розвиткові молодому поколінню, створення всіх належних умов для заняття спортом, а це одна з основних соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича «Діти – майбутнє України».  Відтак, у районному центрі культури та дозвілля відбулася урочиста зустріч кобеляцьких спортсменів з Чемпіонату Світу, який проходив в м. Гдиня (Польща) з 1 по 8 вересня 2013 року.

Даний чемпіонат став унікальною подією: близько 1200 спортсменів, більше 1500 вболівальників прибуло до Гдині з 44 країн світу. До цього часу кількість учасників Чемпіонатів Світу не перебільшувала 800 учасників. Із 16 представників Полтавщини, які виступали у складі збірної України, – 7 кобелячан. Основним досягненням для збірної України стало 2 командне місце, перше за збірною Росії, третє – збірна Туреччини.

Привітати наших спортсменів прийшли голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк. Анатолій Олексійович зауважив, що саме завдяки таким юним та сильним спортсменам  Україна зайняла друге місце,  тільки наші  кобелячани  принесли  найбільшу кількість балів.

Пропагування здорового способу життя, залучення їх до занять армреслінгом чи іншим видом спорту є яскравим прикладом для підростаючого покоління. Він подякував Артему Письмаку за таких гарних учнів та побажав їм міцного здоров’я, успіхів у подальших змаганнях, і щоб на цьому медалі не закінчувалися, а  лише примножувалися.

За високі спортивні досягнення, патріотизм та вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту грамотою облдержадміністрації нагороджений тренер команди Артем Письмак, а його вихованки отримали грамоти від  райдержадміністрації та районної ради.

Не залишилися поза увагою цього дня і спонсори, яким вручили подяки  за  допомогу в організації поїздки до м.Гдиня. 

Грошові винагороди нашим призерам вручив голова Полтавської  обласної молодіжної організації «Молоді регіони» Олексій Чепурко, а для гостей свята лунали  пісні у виконанні місцевих дітей.Довідка.  Наші рукоборці показали відмінну боротьбу: Письмак Артем виборов золото на ліву і праву руки; на першу та другу сходинку п’єдесталу в перший день змагань піднялися дві наші спортсменки Лілія Петренко  та Марина Шуліка. Марина Левченко, яка здолала  росіянок , казашок , полячок , білорусок, відповідно виборола золото як лівою так  і правою.  Потужно боролася Юлія Калашнікова, здолавши ряд суперниць, поступилась лиш в півфіналі  сильній представниці Швеції Еммі Андерсон. Назарько Яна та Ніна Петренко провели захоплюючі поєдинки, але  спортсменки інших країн видались сильнішими за наших юних чемпіонок і як результат 8 та 6 місця на ліву руку.

Але кобелячани старалися і таким чином привезли додому  8 медалей:  5 золотих, 2 – срібні, 1 – бронза.