Допомога учасникам АТО

Вислухати, підтримати, допомогти

09 жовтня заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва, заступник голови райдержадміністрації Олександр Шуліка та депутат районної ради Дмитро Омеляненко відвідали жителя с.Шапки Романа Малкіна, який брав участь у бойових діях у зоні АТО.

Другий місяць поспіль Роман проходить курс лікування після численних поранень отриманих під час виконання бойових дій на блокпосту в с. Гришино.

Керівники району поцікавилися проблемами, які хвилюють хлопця, першочерговими для нього є пошук коштів на проведення п’ятої операції, яка призначена на 13 жовтня, оформлення посвідчення учасника бойових дій, допомога психолога та інше.

Ганна Вікторівна наголосила, що влада і вона особисто буде робити все, щоб надати допомогу усім жителям Кобеляцького району, молодим хлопцям, які беруть активну участь у бойових діях, захищаючи територіальну цілісність нашої держави.

Зараз працівники Кобеляцької районної ради ведуть перемовини з волонтерами з м.Тернопіль, які надають безкоштовні консультації військового юриста, психолога, займаються пошуком медичного лікування та реабілітації.

Не залишились осторонь проблем Романа і місцеві волонтери, які також неодноразово підтримували його фінансово.