ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ

Шановні жителі Кобеляцького району! 

Щороку ми вшановуємо пам'ять жертв Голодоморів. Ця жахлива трагедія, яка випала на долю нашого народу принесла страждання, катастрофічні людські втрати та глибоку духовну рану. Голодна смерть у мирний період, на найродючішій землі у світі обірвала мільйони людських доль. Не обминуло це страшне лихо і наш Кобеляцький край. З розповідей свідків тих страшних подій знаємо, що в усіх наших селах люди дуже потерпали від голоду і гинули щодня. 

Від початку голодомору минуло десятки років, але ми не маємо права забувати сумну і страшну сторінку української історії. Пам’ять в наших серцях про мільйони безвинно замучених предків застерігає від повторення страшних помилок.

Закликаємо всіх небайдужих людей 28 листопада 2015 року на кілька хвилин залишити справи і запалити свічку на знак пам’яті про тих, хто загинув в роки Голодомору і як символ того, що навіть маленький вогник розганяє велику темряву та вказує вірний шлях.

Вшанування пам’яті жертв Голодоморів спонукає кожного з нас не забувати про гіркі і трагічні сторінки історії українського народу, який і сьогодні проходить важкі випробування російською агресією на сході України. Єднатися для захисту рідної землі, бути сильними і мужніми й не відступати – саме це найважливіше сьогодні для кожного з нас. Давайте разом подбаємо про те, щоб такі страшні часи ніколи не повторилися в Україні.

Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

У кожному вікні – свічка. У кожному серці – пам’ять…


Таміла Шевченко,                                                    Володимир Кішінський,

голова Кобеляцької районної                                 голова Кобеляцької

державної адміністрації                                          районної ради