День відкритих дверей

Кобеляцький комбінат хлібопродуктів готовий до приймання нового врожаю сільськогосподарських підприємств Кобеляцького району

15 червня філія ПАТ «ДПЗКУ» «Кобеляцький комбінат хлібопродуктів» провела День відкритих дверей. Серед учасників заходу – голова районної ради Володимир Кішінський та його заступник Оксана Гордійко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак, керівники сільськогосподарських підприємств району, депутати Полтавської обласної ради Микола Андрієнко та Кобеляцької районної ради В‛ячеслав Нестеренко і Віталій Біланенко, які є також і керівниками сільськогосподарських підприємств, та представники зернотрейдерів.

Під час зустрічі директор філії Микола Скиба продемонстрував оновлену виробничо-технічну базу, яка значно покращить контроль за якістю зернової продукції. Він повідомив, що основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур. Основними культурами для зберігання є пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник. Окрім того, він відзначив, що на підприємстві приділяється велика увага утриманню матеріально-технічної бази. Лише за одинадцять місяців маркетингового року для цього витрачено більше 10,7 млн. грн., у тому числі капітальних інвестицій впроваджено на 3,647 млн. грн., придбано та встановлено ланцюговий та стрічковий транспортери для нового автомобілерозвантажувача, конвеєр стрічковий, автомобільні ваги 80-тонні з приміщенням вагової, пробовідбірник Stork 440 та оновлено допоміжне технологічне обладнання, проведено ремонтні роботи, технологічне обслуговування приміщень та отримано дозвільні документи.

Микола Скиба наголосив, що нині розробляються нові перспективні напрямки, які значно покращать послуги комбінату, що, у свою чергу, безпосередньо вплине на об’єми заготівлі зернової продукції та скорочення часу на обслуговування клієнтів.

У ході зустрічі керівники сільськогосподарських підприємств району вносили свої пропозиції та зауваження щодо подальшої співпраці з Кобеляцьким хлібоприймальним пунктом.

На завершення зустрічі начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак подякувала директору філії ПАТ «ДПЗКУ» «Кобеляцький комбінат хлібопродуктів» за змістовну зустріч та побажала керівникам сільськогосподарських підприємств, не зважаючи на складні погодні умови, гарних врожаїв.