День соціального працівника

На Кобеляччині привітали соціальних працівників

У першу неділю листопада в Україні приймають вітання працівники соціальної сфери – люди, праця яких завжди сповнена високого гуманізму, милосердя, любові та душевного тепла.

З приводу вшанування людей, які є працівниками даної сфери, в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи.

Вітаючи тих, хто обрав по-справжньому гідний шлях у своєму житті, виконуюча повноваження голови районної ради Ганна Кондратьєва, зауважила, що відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана та подяка за скромну працю, не завжди помітну, але завжди душевну, зігріту співчуттям та любов’ю до ближнього. Соціальні працівники  щоденно піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагають їм долати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації. Завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще. Вона стає ближчою до людини, все повніше задовольняє її потреби. Побажала присутнім міцного здоров'я, активного довголіття, достатку, злагоди, родинного затишку, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях. Наголосила, що тільки спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян нашого району.

Зі словами щирої подяки за служіння людям до працівників соціальної сфери звернулася керівник апарату районної державної адміністрації Таміла Шевченко. На її думку, саме завдяки старанням та самовіддачі соціальних працівників, їхня праця завжди була і залишається однією з найблагородніших та найгуманніших у світі.

У рамках урочистостей кращі працівники соціальної сфери району отримали грамоти районної державної адміністрації та районної ради. По закінченню всі присутні мали змогу переглянути номери художньої самодіяльності.