День села

 БІЛИКИ ВІДСВЯТКУВАЛИ СВОЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

21 вересня відбулося святкування Дня селища Білики, яке було приурочене знаменній даті – визволенню населеного пункту від німецько-фашистських загарбників. А це значить, що особлива увага цього дня приділялася ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Цього року захід розпочався із маршу урочистої колони, яка складалася з представників організацій, установ, що діють на території селища.             

Голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич привітав жителів зі святом та наголосив на тому, що цей населений пункт є одним із найбільших у районі. Щодо виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича з питань соціального забезпечення громадян якісними умовами життя  за останні три роки на території Біликів побудовано ТОВ “Бєлгранкорм-Полтавщина”, який налічує понад 100 робітників, працює Цукровий завод (близько 800 робітників). На даний час проводяться  реконструктивні роботи виробничих приміщень молоко – консервного комбінату. А це є гарним показником забезпечення жителів селища робочими місцями. Завдяки роботі заводів та товариству в місцевий бюджет надходять кошти, що дає змогу покращити інфраструктуру населеного пункту та району загалом.

Анатолій Таранушич вручив подяки райдержадміністрації керівникам організацій, установ та активним жителям селища Білики, які дбають про соціально-економічний розвиток свого краю.

Місцеві артисти подарували концертну програму, козаки та богатирі – спортивні змагання, а по закінченню на гостей та жителів селища чекав святковий феєрверк.