День незалежності України

Святкуємо 22 річницю незалежності нашої держави

22 серпня голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк, міський голова Олександр Ісип взяли участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку українському козацтву, приуроченому святкуванню – Дня державного прапора та Дня незалежності України.

Саме за ініціативи міського голови пам’ятний знак збудовано на центральній вулиці міста. Вітаючи присутніх зі святом, Олександр Михайлович подякував та вручив грамоти міської ради тим, хто був не байдужим та підтримав його ідею, а це і депутати міської та районної рад, приватні підприємці, керівники установ району та жителі міста.

Місцеве козацтво, яке очолює депутат районної ради Микола Жук, також не залишилось осторонь та надали фінансову допомогу на проведення будівельних робіт.

На відкритті пам’ятного знаку відбувся театралізований показ бойових мистецтв козацтва, а показали свої уміння юні козаки музею під відкритим небом “Григоробригадирівська січ”, який очолює отаман  Григоробригадирівської козацької січі Сергій Кучмій.

По закінченню заходу відбулося освячення пам’ятного знаку настоятелем Храму Юрія Переможця Української православної церкви Київського патріархату Дмитром Кулічковським.

Наостанок, усі присутні із задоволенням прослухали українських пісень у виконанні самодіяльного колективу “Іванівські музики” та посмакували козацьким кулішем.