День Національної поліції України

Святу Присягу в серці пронесіть,

Живіть на користь рідної держави,

На благо всіх ви лиш добро творіть, –

Таким шляхом дістанетесь до слави.

Вітання та подарунки для Кобеляцького відділу поліції

4 серпня у залі засідань районної ради відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України.

Місцевих поліцейських вітали голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, начальник Кобеляцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Володимир Федан, керівник Кобеляцької місцевої прокуратури Лариса Коба, голова районного суду Ірина Омельченко.

Керівники району подякували представникам громадського порядку за службу, вірність присязі та відданість Українському народові, побажали міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя. Наголосили, що рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбулася 20 липня цього року, виділено кошти в сумі 60 тис.грн. на реалізацію заходів районної Комплексної програми профілактики правопорушень і що місцева влада спільно з депутатським корпусом завжди прийде на допомогу у вирішенні питань громадського порядку.

У рамках свята спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації було відзначено кращих працівників райвідділу поліції.

Окрім того, начальнику відділу поліції Володимиру Федану та ще дванадцяти працівникам відділу були вручені Подяки районної державної адміністрації та районної ради за героїзм, мужність та патріотизм, проявлені під час участі в антитерористичній операції на Сході України. 

Також місцевих поліцейських прийшли привітати генеральний директор «Придніпровського гранітного кар’єру» Олександр Шандра, генеральний директор ТОВ «Зоря» Євген Демченко та заступник директора ТОВ «Сільські традиції» Роман Калатур. Вони подарували відділу поліції комп’ютерну техніку. 

Концертна програма була представлена учасниками художньої самодіяльності районного Центру культури і дозвілля та гуртківцями Будинку дитячої та юнацької творчості. 


Довідково:

Національна поліція України є центральним органом виконавчої влади, що служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Дане свято затверджено Указом Президента України від 09.12.2015р. № 693/2015 та святкується вперше.