день місцевого самоврядування

Свято громади

 6 грудня в районному будинку культури та дозвілля відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

Відкрив урочистості голова районної ради Юрій Тагадюк, який привітав присутніх із наступаючим професійним святом. Юрій Іванович відмітив особистий вклад кожного з місцевих голів, депутатів різних рівнів, посадовців місцевого самоврядування в розвиток своїх громад і подякував їм за роботу.

З вітальним словом до депутатів, голів, секретарів, землевпорядників та бухгалтерів звернувся голова районної державної адміністрації Анатолій Таранушич.

Після слів вітань, розпочалося вручення нагород, першими отримали обласні грамоти Ольга Киричко – Білицький селищний голова та Валерій Дрига – депутат районної ради. Грамотами районної ради та районної державної адміністрації були нагороджені сільські голови, депутати та працівники місцевих рад.

Завершилися урочистості святковим концертом за участю самодіяльних колективів району, які теж не залишились поза увагою та отримали районні подяки за вагомий внесок у розвиток галузі культури.