День фізичної культури і спорту

 Свято здорового способу життя

14 вересня на районному стадіоні “Колос” відбулися спортивні змагання, присвячені Дню фізкультурника та 70-ій річниці визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників.

Право розпочати спартакіаду підняттям Державного прапора України надалося дворазовій Чемпіонці Світу, жительці міста Кобеляки Марині Левченко.

Привітати учасників змагань прийшли голова райдержадміністрації Анатолій Тарнушич та голова районної ради Юрій Тагадюк. Вітаючи учасників Анатолій Олексійович наголосив на тому, що сьогодні в районі актуальною є тема щодо здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, забезпечення всіх належних умов для цього, а це є одна з основних соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича “Діти – майбутнє України”, які активно реалізовуються в районі.

Керівники району вручили пам’ятний знак завідувачу сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віталію Детюку та грамоту Полтавської обласної ради за сумлінну працю, розвиток фізичної культури та спорту у районі. Також були вручені грамоти тренерам спортивних гуртків дитячої юнацької спортивної школи та тренерам районних спортивних команд.

Голова районної ради Юрій Іванович висловив щиру вдячність тренерам, спортсменам, ветеранам спорту, всім, хто обрав фізичну культуру і спорт своєю професією і всім, хто робить все можливе щоб прославляли наш рідний край, адже, це свято уособлює велич сили духу, мужність і патріотизм та залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя.

У спартакіаді взяли участь 19 спортивних команд району та міста. Змагання складалися з восьми видів спорту, а саме: пляжного волейболу, перетягування канату, армреслінгу, гирьового спорту, тенісу, легкої атлетики, шашок та підтягування.

Перше загальнокомандне місце зайняла команда селища Білики (Білицька селищна рада), друге – села Підгора (Підгорянська сільська рада), третє – села Котовське (Бутенківська сільська рада).

Переможці змагань були нагороджені грамотами.