День державної служби

23 червня працівники апарату Кобеляцької районної державної адміністрації, її структурні підрозділи та районні служби урочисто відзначили своє професійне свято – День державної служби.

Розпочалося святкування у залі засідань районної ради з привітання голови райдержадміністрації Таміли Шевченко та голови районної ради Василя Мирошнеченка.

– «Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі» – сказав у своєму вітанні голова районної ради Василь Мирошнеченко.

Окрім слів вітань кращих державних службовців було нагороджено обласними та районними Почесними грамотами за сумлінну працю в органах виконавчої влади та професійне виконання службових обов’язків.

Також, слова вдячності лунали на адресу колишніх працівників, які більшу частину свого життя присвятили державній службі а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

Приємним подарунком для учасників заходу були музичні вітання, які підготували гуртківці будинку дитячої та юнацької творчості імені М.Касьяна та працівники районного Будинку культури.