Чемпіонат Європи

Кобеляцькі спортсмени – чемпіони Європи!

16 травня у районному центрі культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди вшанування переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань.

У святкових заходах взяли участь голова районної ради Юрій Тагадюк, голова районної державної адміністрації Анатолій Таранушич, учні загальноосвітніх закладів району. Та найголовнішими учасниками заходу були юні переможці спортивних змагань.

Спочатку керівники району привітали переможців чемпіонату Європи з армспорту, який проходив у м. Друслінінкай (Литва), де наші юні спортсменки Марина Шуліка, Марина Левченко, Юлія Калашнікова, Яна Назарько та їх тренет Артем Письмак були у складі збірної команди України і стали чемпіонами та призерами цих змагань, отримавши найкращі результати. Артем Письмак вкотре підтвердив свій титул  майстра спорту, зайнявши у ваговій категорії до 90 кг перше місце.

У чемпіонаті Європи з боротьби на руках збірна команда з України посіла ІІ загальнокомандне місце. У змаганнях брали участь понад 600 учасників із 63 країни і наші кобелячани гідно представили Україну на цих змаганнях, отримавши перемогу над відомими майстрами спорту.

Наступними, кого цього дня нагороджували грамотами і призами, були юні боксери та команда дівчат з міні-футболу, які теж здобули призові місця на всеукраїнських та обласних спортивних змаганнях.

Вітаючи переможців, голова районної державної адміністрації Анатолій Таранушич подякував усім, хто надавав фінансову допомогу в організації поїздки наших дітей на змагання. Серед них керівники фермерських господарств «Громада», «Ліс», «Кристал», «Віват-2011», «Анкор», приватні підприємці, керівники сільськогосподарських підприємств, які є депутатами районної ради, а це і Зінаїда Норка, Василь Гордійко, Іван Байбара, Микола Нестеренко та інші. Також слова вдячності лунали батькам та тренерам, які підтримують у дітей бажання до занять спортом. Основним мотивом цього заходу був заклик молоді до занять спортом, адже у районі створені всі можливості для розвитку юних спортсменів та досягнення нових спортивних звершень.