Бюджетна комісія

Порядок денний шостої сесії районної ради погоджено

20 травня відбулося спільне засідання Президії районної ради та постійних комісій з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій яку очолює Володимир Дрига, з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування, головою якої є Валерій Дрига.

Участь у роботі постійних комісій взяли голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, керівники управлінь райдержадміністрації, питання яких внесено до порядку денного засідання та представники ЗМІ.

Члени профільної постійної комісії заслухали звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року та про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, з яким ознайомив начальник фінансового управління Андрій Дацко.

Щодо розгляду та відповідного погодження майнових питань, присутніх у залі інформував начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном Анатолій Кучеренко.

Окрім того, члени комісій розглянули внесення змін до раніше прийнятих районних програм та підтримали нові. У ході засідання депутати рекомендували всі розглянуті питання внести на розгляд шостої сесії районної ради, яка відбудеться 24 травня 2016 року.

На завершення засідання голова районної ради Володимир Кішінський спільно з головами постійних комісій та керівниками депутатських фракцій і груп погодили порядок денний, секретаріат та лічильну комісію.