Будівництво басейну

 ПИТАННЯ ЩОДО БУДІВНИЦТВА БАСЕЙНУ НА КОНТРОЛІ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Всебічний розвиток підростаючого покоління українських дітей, залучення їх до заняття спортом — пріоритетне завдання не тільки державної влади, а й керівництва на місцях. Відповідно до соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича питання розвитку спортивної інфраструктури, будівництва та реконструкції спортивних об’єктів є основним з пріоритетних напрямків впровадження державної політики в галузі розвитку фізичної культури і спорту в Кобеляцькому районі. З цього питання 26 листопада заступник голови райдержадміністрації Валерій Буряк провів розширену оперативно-розпорядчу нараду, де було обговорено питання проектування будівництва приміщення критого басейну в місті Кобеляки.

З інформацією про хід виконання проектних робіт виступила  архітектор проекту Тупчій О.М. та представник проектної організації Мельник Н.В.  

У ході роботи наради представники проектної організації внесли пропозиції щодо вирішення питання планування основних приміщень та конструктивних елементів будівлі. Збудований басейн буде доповнювати приміщення відділу освіти та ДЮСШ, його зовнішній вигляд стане додатковою окрасою центральної вулиці міста.

Також були розглянуті проектні пропозиції з влаштування системи опалення приміщення, підігріву води, доступу до приміщення маломобільних груп населення.

Замовником будівництва, відділом освіти райдержадміністрації, погоджено одне із запропонованих архітектурно-планувальних рішень майбутнього будівництва.

Валерій Буряк підбиваючи підсумки наради наголосив на необхідності оперативного закінчення проектних робіт та конкретизував участь відповідних районних служб у вирішенні поточних питань при проектуванні приміщення критого басейну в м. Кобеляки