Анатолій Ханко

Робочий візит Анатолія Ханка до Кобеляцького району

10 березня з робочим візитом у Кобеляцькому районі перебував заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко.

Під час візиту він разом з головою районної ради Володимиром Кішінським відвідали державний професійно-технічний навчальний заклад «Професійний аграрний ліцей», «Видавництво «Кобеляки», спеціальну загальноосвітню школу–інтернат, психоневрологічний будинок–інтернат, що належать до комунальної власності області.

Оглядаючи перший об’єкт Анатолій Ханко пообіцяв посприяти проведенню капітального ремонту підвального приміщення спортивного залу аграрного ліцею, де є можливість відкрити тренажерний зал для занять силовими видами спорту.

Питання опалення та раціонального використання приміщення «Видавництва «Кобеляки», де орендують кімнати районні установи, неодноразово піднімалося на районному та обласному рівнях. Тому керівнику підприємства було дано доручення  винайти шляхи вирішення даного питання та підготувати пропозиції по залученню додаткових замовлень.

Далі Анатолій Ханко та Володимир Кішінський відвідали  лікувальний та освітній заклади, які потребують ремонту та поліпшення матеріальної бази.

По всіх оглянутих об’єктах будуть прийняті відповідні рішення.

На особистому прийомі до керівника області звернулося чимало громадян – жителів району, з питаннями загальнорайонного, та особистого характеру. Особливо гостро стояло питання щодо відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування.

Також в ході прийому розглядалися питання стосовно надання методичної та роз’яснювальної допомоги волонтерській організації «Міський штаб надання допомоги воїнам АТО та їх родинам», які постійно підтримують та надають допомогу військовим, які проходять службу у зоні АТО; фінансової допомоги онкохворій жительці міста Кобеляки.

Також на особистий прийом приїхав депутат сусідньої Бреусівської сільської ради Козельщинського району по питанню надання допомоги у придбані шкільного автобуса для підвозу учнів та вчителів до навчального закладу.

На завершення візиту Анатолій Ханко та Володимир Кішінський зустрілися з керівником громадської організації «Cвідома Ініціативна Кобеляччина», яку очолює Юрій Срібний. Основне питання, яке було підняте у зверненні, – підтримка та надання допомоги у завершенні розчистки річки Кобелячок, яка здійснюється за рахунок співфінансування обласного екологічного фонду та коштів громадської організації.

По кожному питанню, яке було піднято під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення та рекомендації.