Альтанка для молоді

Альтанку для молоді міста відкрито

14 жовтня в день свята Покрови Пресвятої Богородиці на найвищій географічній точці міста Кобеляки було урочисто відкрито альтанку для молоді.

Участь в урочистостях взяли активні громадські діячі та жителі міста.

Розпочалися заходи освяченням альтанки, яке провів настоятель Свято-Миколаївського Храму отець Василь Сверлович.

Перерізати стрічку було доручено наймолодшим учасникам заходу – дітям.

Ініціатором будівництва альтанки стала молодь міста у 2008 році, цю ідею підтримав Володимир Жуков, який на той час очолював Кобеляцьку районну раду. І лише в 2010 році розпочалися перші роботи по облаштуванню території.

Приємно, що крім підприємців долучилися до робіт і самі школярі міста, вони надавали посильну фізичну допомогу на початкову етапі будівництва альтанки.

Зі слів учасників заходу були періоди, коли через відсутність коштів роботи припинялися взагалі, але з часом відновлювалися знову.

Слова вдячності лунали в адресу усіх небайдужих жителів міста та району, які надавали допомогу в оформленні проектно-кошторисної документації, коштами, будівельними матеріалами та виконанням робіт.

Отже, альтанку урочисто відкрили, але ще залишається попереду дуже багато роботи по облаштуванню та озелененню території, будівництву загорожі, дороги та інше. Залишається тільки надіятися, що небайдужі кобелячани будуть і надалі долучатися до цієї справи, надаючи допомогу.

А найголовніше, щоб молодь міста брала участь у завершенні цього проекту, адже це їх ідея, яку дорослі допомагають втілювати в життя.

Є надія, що нова прикраса міста радісно прийматиме випускників шкіл, які прийдуть зустріти схід сонця, закохані зможуть призначати побачення, а весільні пари матимуть змогу провести там перші хвилини подружнього життя.

Координатором проекту є Кобеляцька районна рада, тож вся громада міста може безпосередньо взяти участь у завершенні робіт по облаштуванню території біля альтанки.