Акція

Не допустимо фашизму в Україні

15 травня у Полтаві, на Меморіалі Солдатської Слави, в рамках Всеукраїнської вахти пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою», організованої Партією регіонів, відбувся антифашистський мітинг.

У ньому взяли участь керівники області, міста Полтави, ветерани війни і праці, депутати місцевих рад, представники громадськості, делегації міст і районів області, молодь.

До складу Кобеляцької делегації в кількості 50 чоловік увійшли голова районної ради, заступник голови районної організації Партії регіонів Юрій Тагадюк, голова районної державної адміністрації, голова фракції Партії регіонів у районній раді Анатолій Таранушич, депутат Полтавської обласної ради, голова районної організації Партії регіонів Петро Маник.  

Основним мотивом цього заходу був заклик не просто пам’ятати про уроки історії, але і не допустити виникнення можливості чи навіть найменшого шансу відродження цієї «коричневої чуми».

Всі присутні вшанували загиблих воїнів на фронтах Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання. Як символ миру в небо було запущено повітряні кульки.