8 Березня

Свято весни
Напередодні Міжнародного жіночого дня в районному будинку культури та дозвілля на урочистості зібралися колективи працівників державних установ та організацій, органів місцевого самоврядування, громадськість міста.

Сьогодні неможливо переоцінити роль жінки у розвитку народного господарства. Представниці слабкої статі давно і з блиском освоїли чоловічі професії і подекуди виявляють більш заздрісну активність, працюючи і в бізнесі, і біля верстатів, і в бухгалтерії, і за кермом, і з указкою, і зі скальпелем у руках.

Паралельно жінка залишається затребуваною і однаково успішною в межах родини, як мама й господиня. Незважаючи на виняткову зайнятість, свята 8 Березня чекає кожна.

Відпочити душею жінки кобеляччини мали нагоду 6 березня під час районних урочистостей, які відбулися з нагоди свята весни. З головної сцени Кобеляцького району їх привітали перші особи Юрій Тагадюк – голова районної ради та Анатолій Таранушич – голова районної державної адміністрації. Вони виконали почесну місію нагородження найкращих представниць жіноцтва.

Так, спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, які вручали керівники району, були нагороджені: голова  районної профспілкової організації працівників державних установ Ольга Гаврилюк, головний лікар Світлогірської лікарні, депутат районної ради Наталія Охріменко, директор СТОВ “Україна” Зінаїда Норка, яка також є депутатом районної ради кількох скликань. Грамотою головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації нагороджена  Віра Супруненко, головний лікар-інфекціоніст Кобеляцької центральної районної лікарні  та багато інших.

Для всіх присутніх у залі відбувся святковий концерт.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *