73 річниця визволення

Глибока вдячність та низький наш уклін усім, хто захищав Батьківщину в роки Другої Світової війни

23 вересня відбувся мітинг, присвячений 73-й річниці визволення Полтавщини та Кобеляччини від нацистських окупантів.

Участь у заході взяли ветерани та учасники Другої Світової війни, голова районної ради Володимир Кішінський та його заступник Оксана Гордійко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, районний військовий комісар Сергій Каплатий, жителі міста Кобеляки.

«Радісним і незабутнім для наших земляків є вересень 1943 року. Час, коли бойовими частинами 93-ї Харківської двічі Червонопрапорної, орденів Суворова і Кутузова стрілецької дивізії  35-го стрілецького корпусу 69 Армії Степового фронту було звільнено Кобеляцький край від фашистських загарбників. Вічна слава всім, хто загинув за визволення нашого району від фашистських загарбників. Глибока вдячність та низький наш уклін всім вам, дорогі ветерани – земляки, які захищали Батьківщину на різних фронтах країни», – наголосив у своєму вітальному слові Володимир Кішінський.

У рамках заходу керівники району вручили Олександру Живульку, Петру Коровенкову, Івану Клименку, Юрію Пономаренку, Віктору Устименку, Юрію Савченку та Івану Чумаку відзнаку Президента України – ювілейну медаль «70 років Перемоги над нацизмом».

На завершення мітингу присутні вшанували пам'ять загиблих у роки Другої Світової війни хвилиною мовчання та покладанням квітів до Вічного вогню.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *