7 сесія

Депутати районної ради розподілили 8,5 млн. грн. з перевиконання районної бюджету за 6 місяців

20 липня голова районної ради Володимир Кішінський провів засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання.

Крім депутатів участь у сесії взяли  депутат Полтавської обласної ради Микола Андрієнко, помічник народного депутата України Олега Кулініча Анатолій Шкарбан, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко та її заступники, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району, питання яких внесено до порядку денного засідання, представники засобів масової інформації, сільські голови.

На початку пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого учасника антитерористичної операції, жителя села Жуки Сергія Олександровича Месеча.

Після обрання лічильної комісії, секретаріату депутати проголосували за порядок денний пленарного засідання та перейшли до розгляду питань.

Народні обранці прийняли рішення про погодження двох нових директорів Дашківської та Придніпрянської шкіл району, затвердження у новій редакції Статутів Перегонівської і Солошинської шкіл, перейменування загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів сіл Лебедине (Кірове) та Придніпрянське (Радянське).

Затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення  для ведення фермерського господарства на території Озерянської, Кіровської та  Дрижиногреблянської сільських рад Кобеляцького району Полтавської області.

Розглядаючи питання внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік, депутати обговорювали можливість виділення коштів з районного бюджету на ремонт автомобільних доріг між населеними пунктами Кобеляцького району, на фінансову підтримку спортсменів Кобеляччини, які беруть участь у міжнародних, Всеукраїнських та обласних спортивних змаганнях.

У результаті поіменного голосування радою прийняті рішення про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року та про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік. На завершення обговорення депутати вирішили зобов’язати районну державну адміністрацію найближчим часом розробити проект районної програми ремонту та утримання доріг районного значення.

Сесією затверджені районні програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Кобеляцького району на період до 2020 року, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки, внесені зміни та доповнення до Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Кобеляцькому районі на 2016 рік та фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки.

Депутати також внесли зміни та доповнення до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області. Надали погодження на передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (приміщення колишньої Чорбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області) у комунальну власність територіальної громади Чорбівської сільської ради та на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, який перебуває на балансі Кобеляцької центральної районної лікарні.

Окрім того, сесія продовжила дію контракту з директором районного трудового архіву Кобеляцького району Валентиною Кириченко та призначила Ніну Ясинську директором комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» терміном на три роки.

Депутати районної ради підтримали рішення про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово – комунальні послуги в Кобеляцькому районі та проект «Створення еколого-натуралістичного парку як експериментально-дослідницького центру з метою розробки інноваційної моделі екологічної освіти та забезпечення умов реалізації екологічного туризму в Кобеляцькому районі».

Загалом сесія прийняла двадцять чотири рішення.

У «Різному» голова районної ради Володимир Кішінський ознайомив депутатів із відповідями, які надійшли на виконання попередніх рішень сесій.