60 років ліцею

17 жовтня заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва взяла участь у урочистих заходах з нагоди 60-літнього ювілею державного професійно-технічного навчального закладу "Професійний аграрний ліцей" міста Кобеляки.

У святкуванні взяли участь інженерно-педагогічний колектив ліцею, ветерани праці, випускники різних поколінь, нинішні учні, представники громадськості міста та почесні гості свята – представники департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та навчально-методичного Центру професійно-технічної освіти в Полтавській області, керівники району та міста.

В адресу колективу працівників лунали слова подяки і шани за шість десятиліть щоденної праці й чималих досягнень. Вітали ветеранів навчального закладу, які зробили великий внесок у розвиток виховання підростаючого покоління, вклали частинку своєї душі, свого серця, багато зусиль, щоб ліцей був таким, яким він є зараз.

За 60 років діяльності підготовлено близько 19 тисяч висококваліфікованих спеціалістів для підприємств та організацій аграрного комплексу, харчової промисловості та сфери послуг.

Історія ліцею – це також і історія всього району, адже навчальний заклад було засновано ще в 1954 р. За ці роки педагоги та організатори спрямували свої зусилля на побудову принципово нового типу професійно-технічного закладу, який відповідав би всім вимогам часу і забезпечував підготовку висококваліфікованих робітників, цілеспрямованих, свідомих громадян.

Теперішній педагогічний колектив ліцею на чолі з Бровком Олегом Анатолійовичем продовжує справу навчання і виховання учнів, спираючись на кращі традиції навчального закладу.

Ганна Кондратьєва та перший заступник голови райдержадміністрації Павло Мудрак вручили грамоти районної ради та районної державної адміністрації педагогам, майстрам, працівникам ліцею за сумлінну працю та з нагоди ювілею.

Присутні на святі мали змогу переглянути фільм про історію закладу та святковий концерт, підготовлений учнями та викладачами ліцею.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *