40 сесія районної ради

Сесійний день депутатів

8 вересня голова районної ради Василь Мирошнеченко провів пленарне засідання сорокової сесії шостого скликання.

Участь у його роботі взяли депутати Полтавської обласної ради Микола Андрієнко, Анатолій Шкарбан, заступник голови ради Ганна Кондратьєва, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, керівники силових та правоохоронних органів, управлінь, відділів райдержадміністрації, питання яких вносилися на розгляд, представники акредитованих засобів масової інформації та громадськості.

Насамперед депутати погодили порядок денний, секретаріат, лічильну комісію та регламент роботи пленарного засідання.

Так як попередньо депутати вивчали всі матеріали на засіданнях профільних постійних комісій, то одноголосно підтримали питання про внесення змін до районних Програм, затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, ряд майнових питань, які стосуються затвердження статутних документів закладів, які належать до комунальної власності району, погодили призначення нових директорів загальноосвітніх шкіл району. Також затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року та внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік. Погодили Положення про електронну дошку Пошани та присвоїли звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області» посмертно воїнам – землякам, які виконували свій військовий обов’язок в зоні антитерористичної операції на сході України: Сітяєву Юрію Миколайовичу, Коту Дмитру Дмитровичу, Бабенку Віктору Володимировичу, Вільковському Володимиру Вікторовичу.

Насамкінець, депутати розглянули питання «Про призначення директора РЛП «Нижньоворсклянський». Відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад, дана процедура передбачає проведення таємного голосування. До бюлетеня було занесено одну кандидатуру Олександра Шуліки. Після проведення підрахунку голосів лічильною комісією «за» призначення проголосувало 36 депутатів, «проти» – 6. Отже, більшістю голосів директором РЛП «Нижньоворсклянський» обрано Олександра Шуліку.

На завершення пленарного засідання голова районної ради Василь Мирошнеченко подякував колишньому директору, депутату районної ради Миколі Гергенкопу за роботу.

Отримавши привітання з призначенням на нову посаду, Олександр Шуліка висловив вдячність за високу довіру депутатського корпусу Кобеляцької районної ради.