35 років музею

Кобеляцькому районному музею літератури та мистецтва імені Олексія Кулика 35 років

24 березня 2017 року в Кобеляцькому районному музею літератури та мистецтва відбувся подвійний творчий захід, приурочений 35-річчю від дня створення місцевого музею та 80-річчю від дня народження його засновника Олексія Івановича Кулика.

Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Марія Кириченко, начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном виконавчого апарату Кобеляцької районної ради Анатолій Кучеренко, керівник гуртків Полтавського центру туризму та краєзнавства, історик-краєзнавець, кандидат педагогічних наук Євгеній Копилець, директор центральної бібліотечної системи Кобеляцького району Галина Мосієнко, члени громадських організацій, краєзнавці, жителі міста та району.

Розпочався захід зі спогадів про людину, учителя, публіциста, художника, поета, музиканта, краєзнавця Олексія Кулика. Завдяки його наполегливій праці розпочав свою роботу районний музей літератури та мистецтва.

Також багато приємних слів лунало на адресу працівників музею та його директора Тетяни Чешко, яка на сьогодні є берегинею та продовжувачем справи метця.

На завершення урочистостей гості вручили працівникам музею цінні подарунки, а місцеві самодіяльні колективи подарували духовну насолоду.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *