24 сесія 6 скликання

Стан законності та охорона громадського порядку на контролі у депутатів.

20 серпня під головуванням голови районної ради Юрія Тагадюка відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради та президії районної ради.

Заслухавши та обговоривши проекти рішень: “Про затвердження районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки”, “Про впорядкування мережі закладів охорони здоров’я Кобеляцького району”, “Про продовження контракту з директором районного трудового архіву Кобеляцького району”, інформації прокурора Кобеляцького району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району та начальника Кобеляцького РВ УМВС України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за І півріччя 2013 року депутатами було вирішено внести їх до проекту порядку денного чергової сесії районної ради.

Проект рішення «Про присвоєння звання “Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області» представила голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку Таміла Шевченко. Розглянувши і обговоривши пропозиції ради Кобеляцької районної організації ветеранів України, вирішено рекомендувати присвоїти звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області» пенсіонеру Міністерства оборони, Почесному ветерану України Кіяну Григорію Олексійовичу.

Питання, що стосуються укладення контрактів з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району та внесення змін до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Кобеляцького району членами профільної постійної комісії рекомендовано залишити на доопрацювання та повернутися до нього на наступному засіданні постійної комісії.

Потому депутати обговорили питання щодо користування мисливськими угіддями на території Бродщинської сільської ради. Рішенням Полтавської обласної ради мисливські угіддя на вищевказаній території було надано в користування одночасно Кобеляцькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству та громадській організації «Товариство мисливців та рибалок «Ремез», що і стало причиною виникнення конфліктної ситуації. По даному питанню мали змогу виступити голова Кобеляцького госпрозрахункового мисливсько-рибальського господарства Валентин Панічевський, Бродщинський сільський голова Наталія Довга, голова Бродщинської первинної організації Українського товариства мисливців і рибалок Кобеляцького району Іван Даниленко, депутат районної ради, житель с. Бродщина Микола Нестеренко. Обговорюючи дане питання, голова ради Юрій Тагадюк, в першу чергу, подякував керівникам мисливських господарств району за успішне відкриття сезону полювання і наголосив, що в подальшому не повинно виникати ніяких конфліктних ситуацій, завжди необхідно знаходити компромісне рішення.

Наприкінці засідання депутати районної ради погодили перелік питань, що планується внести на розгляд двадцять четвертої сесії районної ради шостого скликання та склад секретаріату і лічильної комісії чергового пленарного засідання.