23 сесія 6 скликання

Звітувались керівники комунальних підприємств району.26 липня голова районної ради Юрій Тагадюк провів пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради шостого скликання.

У роботі сесії взяли участь депутат районної ради, голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, депутат Полтавської обласної ради Петро Маник, заступник голови районної ради – керуючий справами Василь Мирошнеченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, питання яких були внесені до проекту порядку денного чергової сесії, голови місцевих рад, засоби масової інформації та громадськість району.

На початку пленарного засідання депутати схвалили порядок денний та регламент роботи двадцять третьої сесії районної ради.

До порядку денного було включено питання затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року та уточнення показників районного бюджету на 2013 рік, яких інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко.

Також депутати підтримали районні програми: зайнятості населення Кобеляцького району на 2013-2017 роки, розвитку дорожнього руху та його безпеки у Кобеляцькому районі на 2013-2014 роки, внесли зміни до раніше прийнятих програм розвитку підприємництва Кобеляцького району на 2013-2014 роки та відпочинку і оздоровлення дітей в районі на 2009 -2014 роки.

Було заслухано та взято до відома звіти керівників комунальних підприємств району, а саме головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні Івана Супруненка та директора Кобеляцького районного територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Валентини Шмуль.

Насамкінець депутати районної ради затвердили в новій редакції статути загальноосвітніх навчальних закладів районну та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Северину Григорію Івановичу для ведення фермерського господарства на території Кіровської сільської ради Кобеляцького району.

Всі рішення сесії депутати прийняли одноголосно.