1_12 позачергова

Бюджет Кобеляцького району на 2017 рік прийнято

23 грудня відбулося пленарне засідання дванадцятої позачергової сесії районної ради, яке провів голова районної ради Володимир Кішінський.

На початку роботи сесії Володимир Кішінський разом з головою районної державної адміністрації Тамілою Шевченко вручили Почесну грамоту Полтавської обласної ради ветерану місцевого самоврядування, громадському діячу, історику, автору історичного нарису «Кобеляки», Почесному громадянину Кобеляцького району та міста Кобеляки Дубині Якиму Іларіоновичу.

За доброю традицією на сесіях, які проходять у грудні, народних обранців прийшли привітати з наступаючим Новим роком Дід Мороз, Снігурка і артисти районного центру культури та дозвілля. Слід відмітити, що депутати щиро подякували місцевим артистам за привітання та поклали до торбини Діда Мороза подарунки.

Після вітань сесія розпочала свою роботу з погодження секретаріату, лічильної комісії та проголосувала за порядок денний та регламент роботи пленарного засідання.

Узгодивши робочі моменти, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного сесії.

На засіданні профільних постійних комісії попередньо були розглянуті всі питання, тому депутати одноголосно підтримали план роботи Кобеляцької районної ради на 2017 рік, затвердили районну Програму розвитку фізичної культури і спорту в Кобеляцькому районі на 2017 – 2020 роки.

Депутати також підтримали проект рішення «Про районну Програму забезпечення функціонування та фінансової підтримки комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» на 2017 рік, виключивши з напрямків діяльності даної програми один із розділів, що стосується навчання спеціалістів комунального закладу.

Наступним питанням порядку денного пленарного засідання було збільшення статутного фонду комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації». Саме розглядаючи дане питання, депутати не змогли дійти до спільної думки. Одні обранці пропонували не збільшувати статутний фонд, так як дане підприємство має самостійно заробляти кошти не лише на себе, а й приносити чималі надходження до районного бюджету. Інші – навпаки підтримували проект рішення, аргументуючи тим, що збільшення статутного фонду, в свою чергу, дасть можливість установі швидше та якісніше надавати послуги. Більше години як у сесійній залі, так і у кулуарах під час перерви, депутати обговорювали вищеназване питання, але рішення по ньому так і не було прийнято.

Після тривалих переговорів, переконань керівниками району депутати таки прийняли районний бюджет на 2017 рік, підтримали внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік та погодили співфінансування проекту «Реконструкція інженерних мереж Бутенківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ім. Ю.П. Дольд – Михайлика Кобеляцької районної ради по вул. Шкільна, 37 в с. Бутенки Кобеляцького району Полтавської області».

Всі інші питання, що були внесені до порядку денного, будуть розглянуті на другому пленарному засіданні дванадцятої позачергової сесії районної ради.