17 позачергова сесія районної ради

Відбулася сімнадцята позачергова сесія районної ради сьомого скликання

05 вересня відбулася сімнадцята позачергова сесія Кобеляцької районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова ради Володимир Кішінський.

У роботі пленарного засідання взяли участь депутат Полтавської обласної ради Микола Андрієнко, помічник-консультант народного депутата України О. Кулініча Анатолій Шкарбан, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, сільські голови, керівники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, журналісти.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Володимир Кішінський та голова райдержадміністрації Таміла Шевченко привітали з 70-річним ювілеєм голову Ради Кобеляцької районної організації ветеранів Григорія Кіяна.

Потому депутати обрали секретаріат і лічильну комісію та сформували порядок денний сесії, включивши два додаткові питання.

За результатами голосування, депутати підтримали внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік. Понадпланові надходження та міжбюджетні трансферти спрямуються на видатки по загальному та спеціальному фондах районного бюджету для головних розпорядників бюджетних коштів на утримання бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету. Окрім того, рішенням сесії виділено кошти на санаторно-курортне оздоровлення членів сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів, осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузій чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, та учасників – добровольців антитерористичної операції та на пільгове медичне обслуговування чорнобильців (за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету).

Також були виділені кошти на виконання районних програм за рахунок перевиконання, а саме: на реалізацію Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки – 60 000,00 грн.; Програму створення та використання місцевого матеріального резерву Кобеляцького району на 2016 – 2017 роки – 200 000,00 грн.; Програму фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки – 100 000,00 грн. на фінансування заходів програми; Програму розвитку та підтримки районної газети «Колос» на 2015 – 2019 роки – 95 000,00 грн.; Програму забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2015 – 2017 роки – 235 000,00 грн., та ряд інших районних програм.

Крім того, передбачено передачу іншої субвенції до обласного бюджету на співфінансування проектів: на реконструкцію сільського клубу під бібліотечно-музейний центр з патріотичного виховання молоді із впровадженням енергозберігаючих заходів в с. Комендантівка Кобеляцького району Полтавської області – 1 300 000,00 грн.; капітальний ремонт артезіанської свердловини № 2 с. Шенгури по безперебійному забезпеченню питною водою населення с. Шенгури Кобеляцького району Полтавської області – 291 550,00 грн.

Депутати також підтримали внесення змін до Програми створення та використання місцевого матеріального резерву Кобеляцького району на 2016 – 2017 роки та прийняли ряд рішень з майнових питань. Зокрема, затвердили структуру виконавчого апарату Кобеляцької районної ради, внесли зміни до базової мережі закладів культури районного рівня Кобеляцького району Полтавської області, реорганізували Перегонівську загальноосвітню школу І ступеня Кобеляцької районної ради Полтавської області та Перегонівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Кобеляцької районної ради Полтавської області у навчально-виховний комплекс «Перегонівська загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Кобеляцької районної ради Полтавської області».

Народні обранці розглянули відповідні проекти рішень та після бурхливого обговорення затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані в адміністративних межах Чорбівської, Лучківської та Василівської сільських рад (за межами населених пунктів) Кобеляцького району Полтавської області. Також проголосували за проект рішення: «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, кадастровий номер 5321883800:00:009:0134, площею 6,5412 га (рілля), наданої в оренду гр. Луняку Віталію Олеговичу для ведення фермерського господарства на території Комендантівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області».

Сесія затвердила Договір про порядок висвітлення діяльності Кобеляцької районної ради редакцією Кобеляцької районної газети «Колос» на 2017 рік, підтримала депутатський запит депутата районної ради Жукова В.В. до Кобеляцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області, прокуратури Полтавської області щодо проведення розслідування по скоєних крадіжках у оселях громадян Кобеляцького району.

Загалом у роботі позачергового пленарного засідання сесії районної ради взяли участь 27 депутатів, якими було прийнято 26 рішень.