13 сесія

Відбулась тринадцята сесія Кобеляцької районної ради

21 лютого 2017 року відбулась тринадцята сесія Кобеляцької районної ради сьомого скликання. Її провів голова ради Володимир Кішінський. На порядок денний засідання було винесено 29 питань.

Перед початком роботи депутати вшанувати хвилиною мовчання пам’ять раптово померлого депутата районної ради Олега Данка та загиблих Героїв Небесної сотні.

Потому голова Кобеляцької районної виборчої комісії Таміла Соніна оголосила постанову комісії «Про заміщення депутата Кобеляцької районної ради в багатомандатному виборчому окрузі», відповідно до якої припинено повноваження депутата Кобеляцької районної ради Олега Данка в зв’язку зі смертю та визнано обраним депутатом Кобеляцької районної ради в багатомандатному виборчому окрузі наступним за черговістю Володимира Білоуська (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Далі депутати сформулювали порядок денний,  виключивши з нього питання про присвоєння звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області», структуру виконавчого апарату Кобеляцької районної ради, та проголосували за порядок денний в цілому.

Першим депутати ухвалили проект рішення «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік». Також народні обранці внесли зміни до показників районного бюджету на 2017 рік.

Наступним депутати затвердили Комплексну програму розвитку освітньої галузі Кобеляцького району «Опікуємось освітою» на 2017 – 2020 роки, районну Програму по забезпеченню службовим житлом медичних працівників з вищою медичною освітою на 2017 – 2018 роки, Програму покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів у Кобеляцькому районі на 2017 – 2020 роки, районну Програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом у Кобеляцькому районі на 2017 рік.

Прийняли внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки, Програми правової освіти населення Кобеляцького району на 2016 – 2020 роки, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Кобеляцького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки, районної Програми діяльності та утримання районного трудового архіву Кобеляцького району на 2015 – 2017 роки, районної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кобеляцькому районі на 2017 – 2020 роки.

Потім депутати ухвалили рішення про забезпечення та організацію безкоштовного харчування у загальноосвітніх навчальних закладах Кобеляцького району учнів 1 – 4 класів, учнів 5 – 11 класів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей загиблих учасників АТО, дітей, інфікованих мікобактеріями туберкульозу, дітей, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та про встановлення розміру батьківської плати та надання батькам пільгових умов оплати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Кобеляцького району на 2017 рік.

Також цього дня районна рада своїми рішеннями ліквідувала Сокільську, Деменківську, Комендантівську загальноосвітні школи I – II ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області, затвердила ліквідаційні баланси Павлівської та Мартинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області, передала нерухоме майно спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (приміщення колишньої Мартинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області) у комунальну власність територіальної громади Василівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області, надала погодження сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (частини приміщень).

Народні обранці надали згоду Кобеляцькій районній раді на проведення реалізації майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (транспортний засіб ВАЗ 21102), що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Далі депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, кадастровий номер 5321885800:00:001:0593, сільськогосподарського призначення (рілля) державної власності площею 62,4828 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Підгорянської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.

Також депутати прийняли рішення звернутися до Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового, Заступника голови Комітету Верховної ради України VIII скликання з питань аграрної політики та земельних відносин Олександра Бакуменка щодо цінової політики на закупівлю молока від населення у приватному секторі, змін податкової політики та до сільських територіальних громад щодо сплати податку на доходи фізичних осіб громадянами, які одноосібно обробляють земельні частки (паї).

Після того, як розглянули всі питання порядку денного, голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський закрив тринадцяту сесію Кобеляцької районної ради сьомого скликання.